etralas.lt

Ką galima užsisakyti internetu?

Internetu galima užsisakyti vieno automobilio pervežimo paslaugą. Suvedus duomenis į žemiau esančią formą, pateikiama tiksli užsakymo kaina. Tai reiškia, kad daugiau jokių papildomų mokesčių mokėti nereikės. Atvyksime ir pervešime transporto priemonę į nurodytą vietą už formoje nurodytą sumą (reikėtų atkreipti dėmesį, kad tai automobilio transportavimo, o ne techninės pagalbos kelyje paslauga, kurios kaina paprastai priklauso nuo aplinkybių).

Kaip užsisakyti paslaugą?

Dabar paslaugą užsisakyti paprasčiau nei bet kada anksčiau! Kad pateiktumėte užsakymą, užpildykite žemiau esančią užklausos formą. Įveskite reikalingus duomenis ir per kelias sekundes Jums bus pateikti geriausi pasiūlymai (užsisakant internetu taikomos itin palankios kainos). Kiek aukščiau esančiame žemėlapyje galėsite matyti planuojamą pervežimo maršrutą, tai padės užtikrinti, kad adresus įvedėte teisingai. Be to, preliminariai skaičiuojama ir distancija, todėl prieš atlikdami užsakymą, jau tiksliai žinosite ir pervežimo atstumą. Jei kilo klausimų ar neaiškumų, nepavyksta atlikti užsakymo ar norite paslaugą užsisakyti iškart – visada galite susisiekti telefonu +370 630 65050.

Sportinių automobilių transportavimas

Kaip užsisakyti kitas paslaugas?

Ypač tokiais atvejais, kai kelyje pasibaigė kuras, išsikrovė akumuliatorius ar ištiko koks kitas gedimas ir Jums reikia tęsti kelionę, tačiau patys problemos išspręsti negalite arba neturite tam reikalingų įrankių, pildyti užsakymo tikrai nereikia, tokiu atveju siūlome kreiptis telefonu ir operatyviai sulauksite pagalbos. Pašalinsime smulkius gedimus, kad galėtumėte tęsti kelionę.

Ką daryti, jei paslaugos reikia nedelsiant?

Jei paslauga Jums reikalinga nedelsiant, jei skubiai prireikė techninės pagalbos kelyje, tuomet užsakymo formos pildyti nereikia, galite tiesiog susisiekti su mumis telefonu ir kaip įmanoma greičiau sulauksite pagalbos. Techninė pagalba kelyje skubiais atvejais teikiama visą parą.